Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Prinvit to sklep internetowy z możliwością zamówienia spersonalizowanych zaproszeń, winietek, menu oraz kartek pocztowych. Za pomocą prostego kreatora możesz zaprojektować zaproszenia. Podać najważniejsze informacje, a nawet wygenerować pakiety zaproszeń bądź winietek na podstawie listy gości.
Wybierz interesujący Cię szablon spośród kategorii: Ślub, Urodziny, Chrzest, Komunia, Biznes lub Święta. Użyj kreatora, aby wprowadzić zmiany w szablonie. Dodatkowo w przypadku zaproszeń i winietek możesz wygenerować serie na postawie listy gości. Wybierz papier i dobierz odpowiednie koperty. Wypełnij formularz zamówienia, formę płatności i dostawy. Zamów i ciesz się wspaniałym produktem. Wszelkie ważne informacje w tym statusy Twojego zamówienia będą wysyłane na podany adres E-mail.

Możesz także załadować swój własny projekt i zlecić jego wydruk. W tym celu użyj dostępnych opcji na stronie Załaduj projekt
Realizacja zamówień wynosi około 3-4 dni roboczych. W wyjątkowych okolicznościach wysyłka towaru może się wydłużyć. Zamówienia są realizowane według kolejności. Jeśli zajdzie taka potrzeba skontaktujemy się z Tobą w celu korekty zamówienia.
Jeśli zauważysz błąd, reaguj szybko. Najlepiej wyślij wiadomość e-mail i skontaktuj się niezwłocznie telefonicznie. Jeśli Twoje zamówienie trafi na produkcje, nie będzie możliwe wprowadzenie zmian.
Z uwagi na specyfikę naszych produktów zamówienia przyjmowane są tylko przez sklep internetowy.
Zwrot spersonalizowanych produktów nie jest możliwy. Produkty te są wykonywane na zamówienie i według obowiązujących przepisów nie podlegają zwrotowi.
Tak. W tym celu użyj odpowiedniego linka z sekcji - Załaduj projekt
Prezentacja kolorów na ekranach odbywa się w palecie kolorów RGB. Natomiast druk odbywa się w czterech kolorach CMYK. Dlatego też, mogą zdarzyć się przypadki, gdzie wystąpi niewielka różnica kolorystyczna. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby zamówiony produkt odwzorowywał dokładnie kolorystkę prezentowaną na stronie internetowej.