Przełamujemy tradycyjne schematy – zaproszenia ślubne czarne

Ślub i wesele to uroczystość, która jest obudowana całą masą utartych zwyczajów i bardzo stereotypowego podejścia do wielu tradycyjnych detali. Jednym z nich jest wygląd zaproszenia na ślub. Wciąż króluje tu bardzo konserwatywne podejście do kolorystyki, w jakiej powinny być wykonane. To zdecydowanie biel, złoto, srebro, pastele. I choć ostatnie trendy modowe przyniosły spore zmiany i paleta tych barw powiększyła się o bordo, butelkową zieleń oraz głęboki granat to jednak czerń wciąż jest kolorem, który bywa często pomijany. Zaproszenia ślubne czarne, to elegancka i efektowna opcja kolorystyczna, do której chcemy was przekonać.

Ciekawe połączenia kolorystyczne

Kiedy wygonimy z głowy kojarzenie czerni wyłącznie z uroczystościami pogrzebowymi, dostrzeżemy szybko, że to barwa z wielkim potencjałem ozdobnym. Czarny to szlachetna głębia. Przede wszystkim doskonała baza do tworzenia świetnych wersji graficznych. Pasuje do dosłownie każdego innego koloru. Z czarnym można łączyć wspomnianą wcześniej, tradycyjną biel oraz nasze ulubione złoto i srebro, ale to nie koniec możliwości tej barwy.

Zaproszenie "Wytworne, klasyczne połączenie" - Zaproszenia czarne - Prinvit
Zaproszenie „Wytworne, klasyczne połączenie”

Na przykładzie naszej oferty można przekonać się, jak bardzo efektownie prezentują się także połączenie czerni z czerwienią oraz modnym bordo czy zielenią. Czarny jest także kapitalnym tłem dla detali beżowych oraz szarych, a także wielu delikatnych pasteli. Zaproszenie ślubne czarne, które jest tłem dla pastelowych, pięknych kwiatów to obecnie jeden z modniejszych wzorów. Wyglądają tak pięknie, że błyskawicznie stały się hitem sprzedaży.

Zaproszenia ślubne czarne w stylu glamour

Oprócz ciekawych i bardzo efektownych połączeń kolorystycznych, które można uzyskać wyłącznie przy użyciu czerni, ten kolor pozwala jeszcze dodatkowo na tworzenie pięknych zaproszeń w stylu glamour. W tą opcję już na stałe wpisane są wycinanki imitujące koronki oraz ornamenty tłoczone na ozdobnym papierze. To zaproszenia ślubne czarne, które są obecnie bardzo popularne.

Zaproszenie "W czerni, a jednak lekko" - Zaproszenia czarne - Prinvit
Zaproszenie „W czerni, a jednak lekko”

Taka papierowa koronka sprawia, że cały karnet staje się lżejszy. Przez liczne dziurki jest eksponowana biel, złoto albo inny kontrastowy kolor. Zaproszenie w takiej odsłonie jest jednocześnie bardzo efektowne i wytworne, ale także bardzo eleganckie.

Inna ciekawa opcja zaproszeń w stylu glamour z użyciem czerni to zdobienie karnetów maleńkimi diamencikami, złotymi i srebrnymi wstążkami albo białymi piórkami. Każdy taki efektowny dodatek robi na zaproszonych gościach duże wrażenie i pozostaje na długo w ich pamięci.

Jednolita oprawa graficzna przyjęcia

Często namawiamy was na stworzenie jednolitej oprawy graficznej dla całej uroczystości i nawiązywania do niej w dekoracjach. Teraz pewnie zastanawiacie się jak to zrobić w przypadku, kiedy wybierzecie zaproszenia ślubne czarne. To żaden problem, konieczny jednak będzie umiar. Wiadomo, nawet najpiękniejsze połączenie czerni z inną barwą musi być wyważone na tyle, żeby nie zrobiło się zbyt żałobnie. Wyjątkiem będą jedynie wesela w stylu gotyckim, gdzie czarny zawsze będzie w przewadze.

Jeśli zdecydujecie się jednolitą oprawę graficzną swojego ślubu i wesela, warto będzie wybrać wzór zaproszenia, na którym będzie duża dawka innego, dużo jaśniejszego koloru. Wtedy czarny nie zdominuje wszystkich dekoracji. Doda jedynie całości ciekawego pazura. Nie należy się również obawiać scalenia wyglądu wydruków ozdobnych z dekoracjami na sali czy detalami ubioru. To oczywiście opcja dla odważnych, ale widać, że tendencja wyraźnie się zmienia. Coraz częściej poszukujecie oryginalnych rozwiązań estetycznych. Dla takich par zaproszenia ślubne czarne to doskonałe rozwiązanie. Jednocześnie świetny punkt wyjściowy do stworzenia niebanalnej oprawy całej uroczystości, którą wszyscy goście zapamiętają na lata.

Zaproszenie "Przełamujemy stereotypy weselne" - Zaproszenia czarne - Prinvit
Zaproszenie „Przełamujemy stereotypy weselne”

Jeśli nie chcecie działać na utartych i nieco już nudnych schematach w temacie ślubu i wesela, nasze zaproszenia ślubne czarne będą świetnym wyborem i jednocześnie pretekstem, żeby tą estetyczną odwagę rozwijać dalej. Zobaczycie, że ta odczarowana czerń uczyni wasze przyjęcie wyjątkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *