Zaproszenia na urodziny dziecka – przegląd popularnych wzorów

Kiedy zbliżają się urodziny twojej pociechy, zaczyna się planowanie, wymyślanie atrakcji, szukanie lokalizacji i ogólne zamieszanie, które ma doprowadzić do stworzenia super kinderbalu. Ale jeśli chcesz urządzić swojej latorośli wystrzałowe, prawdziwe urodziny, nie możesz także zapomnieć o ważnym detalu. To zaproszenia na urodziny dziecka, które zapoczątkują cały imprezowy klimat, a przy okazji pozwolą w stylowy sposób przekazać wszystkie ważne informacje dla zaproszonych gości.

Wybieramy zaproszenia na urodziny dziecka

Można tutaj przyjmować różne kryteria, ale chyba wiodącym będzie wiek i upodobania dziecka. Jakiś czas temu, kiedy po takie zaproszenia jechaliśmy do sklepu, wybór był niewielki, ale teraz to zupełnie inna sprawa. Prinvit ma w swojej ofercie ogromną ilość wzorów i dzięki temu każdy na pewno wybierze coś ciekawego.

Zaproszenia na urodziny dziecka często dopasowujecie do płci małego solenizanta i taki podział wzorów też u nas znajdziecie, ale mamy także sporo grafik uniwersalnych, które podobają się po prostu wszystkim dzieciom. Inna sprawa to wiek. Wiadomo, że najmłodsi mają inne upodobania estetyczne, a już starszaki czy początkujące nastolatki skupiają się zupełnie innych walorach, wzorach, a przede wszystkim na modzie. To bardzo ważne, żeby twoje dziecko identyfikowało się z konkretną estetyką i wybranym wzorem zaproszenia. Wtedy będzie je wręczało z nieskrywaną dumą i radością, a przede wszystkim podjedzie z większym entuzjazmem do organizacji samej imprezy.

Zaproszenie "Reprezentacja wesołych zwierzaków" - Zaproszenia na urodziny dziecka - Prinvit
Zaproszenie „Reprezentacja wesołych zwierzaków”

Wybieranie zaproszeń na urodziny najlepiej przeprowadzić wspólnie z dzieckiem, o ile potrafi już określać swoje preferencje w zakresie wyglądu różnych rzeczy. Biorąc udział w tym procesie dziecko uczy się decyzyjności i samodzielności. A przy okazji o wiele bardziej cieszy się z nadchodzącej imprezy, kiedy może wręczać zaproszenia, na których wybór miało wpływ.

Jakie wzory są teraz modne?

Spośród wielu wzorów dostępnych w ofercie Prinvit można dostrzec, że niektóre grupy graficzne cieszą się wyraźnie większą popularnością. Dzieciaki, chyba czasem nawet bardziej niż dorośli, są mocno wyczulone na modne detale. Więc ta oferta stale się powiększa i zmienia, ale obecnie najmodniejsze są te określone warianty.

  • Pastelowo i słodko zarazem. To moda, która panuje mocno już od kilku lat i nic nie wskazuje, aby na razie te zaproszenia na urodziny dziecka odeszły w cień. Wszyscy polubili tą możliwość jaką dają pastelowe odcienie różnych barw. Grafiki w tej odmianie wyglądają zarówno uroczo, jak i gustownie. Wciąż zachowują dziecięcy charakter, ale nie epatują nadmiernym chaosem.
  • Maksymalnie kolorowo. Pomimo tego, że królują pastele, wciąż mocno trzyma się także grupa wzorów, które aż kipią kolorową energią i ogromnym nagromadzeniem barwnych, nasyconych detali.
Zaproszenie "Dla wesołej księżniczki" - Zaproszenia na urodziny dziecka - Prinvit
Zaproszenie „Dla wesołej księżniczki”
  • Znane postacie z bajek. W tej grupie można znaleźć zarówno wzory z konkretnymi postaciami z bajek znanych z ekranów telewizyjnych, ale także bohaterów, którzy nie kojarzą się z określonym tytułem. To przede wszystkim wszędobylski już jednorożec w dziesiątkach wariantów, wesoły różowy pelikan i wesoła sowa.
  • Odjazdowo i odlotowo. Grupa graficzna preferowana głównie przez chłopców. Czyli wszystko co pędzi, lata, pływa, wiruje w kosmosie i ogólnie nadaje szybkość całej przestrzeni. To bardzo intensywne, dynamiczne i energetyczne zaproszenia.

Zaproszenia na urodziny dziecka – personalizacja

Oprócz wyboru spośród wielu ciekawych, wesołych i uroczych wzorów, mamy dla was także inne możliwości. Sprawią one, że wasze zaproszenia na urodziny dziecka staną się naprawdę wyjątkowe. To personalizacja takich wydruków, czyli wyraźne wskazanie kto będzie bohaterem nadchodzącej imprezy. Mamy dla was szablony, które oprócz efektownych graficznych detali oferują miejsca na wpisanie na okładce imienia dziecka i np. daty urodzin. Są także warianty, w których można wstawić zdjęcie pociechy albo nawet cały kolaż złożony z różnych fotek. Wielu naszym klientom spodobała się ta koncepcja. Zamawiają już co roku takie zaproszenia i tworzą z nich małe archiwum pamiątkowe dla swojej pociechy.

Zaproszenie "Zapowiada się super zabawa" - Zaproszenie na urodziny dziecka - Prinvit
Zaproszenie „Zapowiada się super zabawa”

Ważne jednak, aby wraz zamówieniem dołączać pliki wyłącznie ze zdjęciami w dobrej rozdzielczości. Ponieważ tylko takie fotki będą się potem dobrze prezentowały na wydrukach.

Zaproszenia na urodziny dziecka zapowiadają klimat imprezy, rozkręcają i zachęcają dzieciaki do zabawy. Dlatego warto wybierać je tak, żeby dostarczyć swojemu dziecku jak najwięcej radości i wesołych wspomnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *