Czerwony to kolor miłości – bordowe zaproszenia ślubne

Od jakiegoś czasu jednym z modniejszych kolorów jest bordo i jego pochodne jak np. burgund albo karmin. Zaczęliśmy chętnie stosować te barwy w swoich odzieżowych stylizacjach, ale także we wnętrzach, więc w tych dziedzinach szybko zaroiło się od towarów w nowej odsłonie kolorystycznej. Ale w ślad za tym trendem zmieniła się również moda w zakresie wydruków ozdobnych i okazjonalnych, dzięki czemu w naszej ofercie pojawiły się zaproszenia ślubne bordowe. Pojawiły się i zdobyły przebojem serca przyszłych nowożeńców. Może wy też wybierzecie dla siebie zaproszenia w kolorze miłości?

Najmodniejsze połączenia kolorów

Od kilku lat kolor bordowy nie kojarzy nam się już wyłącznie ze starymi zasłonami, narzutami, dywanami czy krzesłami bankietowymi. Wywoływał u wszystkich niechęć, a dziś to barwa która nie tylko wróciła do łask, ale także zyskała inny wymiar i stała się symbolem modowych przemian ostatnich lat. Bordo zawitało do dizajnu najwyższych lotów i stało się bardzo trendy.

Zaproszenie "Odważne nasycenie barw" - Zaproszenia bordowe - Prinvit
Zaproszenie „Odważne nasycenie barw”

Dla przeciętnego konsumenta to może być informacja niezbyt istotna, są przecież w życiu ważniejsze sprawy. Wszystko zależy od tego jak istotna jest dla kogoś moda, a w wielu przypadkach to sprawa drugoplanowa. Wiadomo jednak, że są sytuacje w naszym życiu, kiedy uruchamiamy mocniej swoje poczucie estetyki i chęć popisania się wyczuciem w tym zakresie. Jedną z takich okazji jest ślub i wesele, które powinno być wyjątkowe pod każdym względem.

Jeśli akurat jesteście na etapie planowania takiej uroczystości, zaproszenia ślubne bordo powinny was zainteresować. W ten sposób zaczniecie z przytupem, bo wasze otoczenie z pewnością doceni znajomość trendów modowych i zachwyci się stylowymi karnetami. Nie bójcie się tej mocnej barwy, zajrzyjcie do oferty Prinvit. Przekonacie się, że króluje tu kolor bordowy, ale zawsze w połączeniu z innymi kolorami, które go ładnie podkreślają, a jednocześnie odrobinę „uspokajają”. Najładniejsze i najciekawsze połączenia to bordo z bielą i beżem, z drobnymi dodatkami w kolorze ciemnej zieleni albo złota.

Zaproszenia ślubne bordo – baza dla efektownej oprawy

Zaproszenia w kolorze bordowym to karnety bardzo efektowne, które zawsze robią duże wrażenie na zaproszonych gościach. Oprócz tego, że to modna barwa to dodatkowo przecież symbolizuje płomienną miłość, a więc tworzy się automatycznie romantyczny klimat.

Spróbujcie może wykorzystać ten potencjał i zaproszenia ślubne bordo potraktować jako początek estetycznej podróży. Możecie zamówić inne wydruki z wykorzystaniem tej samej grafiki, czyli na przykład winietki na stoły, zawieszki na butelki, menu, podziękowania, plakaty z rozkładem stołów itd. Taka spójna oprawa graficzna wygląda bardzo efektownie i elegancko.

Zaproszenie "Tu miłość wisi w powietrzu" - Zaproszenia bordowe - Prinvit
Zaproszenie „Tu miłość wisi w powietrzu”

Można także zadbać o jakieś bordowe nawiązanie czyli detale w dekoracji sali, kościoła lub miejsca składania przysięgi małżeńskiej oraz w swoich strojach. Pamiętajcie jednak, aby nie przesadzić, bo jest to dość intensywna i ciężka barwa.

Które wzory są obecnie modne?

Wiecie, że zaproszenia ślubne bordo są bardzo modne? Ale to zjawisko trwa już od paru lat. Jak wiadomo trendy w zakresie wydruków ozdobnych ulegają dość dynamicznym zmianom. Warto zatem wiedzieć, co w trawie piszczy obecnie, czyli jakie wzory są modne.

Niezmiennie na topie można znaleźć ażurowe wycinanki. Które w połączeniu koloru bordo z bielą prezentują się bardzo atrakcyjnie. Natomiast najnowsza tendencja to wszelkie motywy kwiatowe. To urokliwe kompozycje kwiatów w efektownych, nasyconych barwach, wśród których jest i bordo, ale spotkać można najczęściej ciemną zieleń i granat, a dla kontrastu kremy, beże i pudrowy róż.

Zaproszenie "Miłość i jeszcze raz miłość" - Zaproszenia bordo - Prinvit
Zaproszenie „Miłość i jeszcze raz miłość”

Inna, bardzo modna opcja to wzory, gdzie cały karnet jest bordowy z obu stron. Natomiast drobne detale ozdobne oraz treść zaproszenia są wykonana w kolorze złotym. Wytwornie, prestiżowo i do tego dość odważnie.

Zaproszenia ślubne bordo to opcja dla par, które chcą żyć z przytupem.  Pielęgnować płomienną miłość i emanować silną energią. Bordo to intensywne uczucia, siła, odwaga, namiętność. Od niego zacznijcie, jeśli chcecie od razu nabrać rozpędu we wspólnym życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *