Ciekawy pomysł na personalizację, czyli zaproszenia na ślub ze zdjęciem

Ślub to wyjątkowa okazja, dla wielu osób jedyna w życiu. Dlatego każdy chce zorganizować ten dzień perfekcyjnie i efektownie, żeby pozostał w pamięci. Lubimy w dniu ślubu błyszczeć, wyróżniać się, a także robić wrażenie na zaproszonych gościach i nie ma w tym nic złego. Aby jednak uzyskać taki efekt, trzeba zadbać o każdy detal, a zacząć należy od stylu, w jakim zaprosimy swoich gości. Jeśli szukacie na to ciekawego pomysłu, być może zainteresują was zaproszenia ze zdjęciem. Spersonalizowana forma, która wszystkich zaskoczy.

Personalizacja o krok dalej

Czasy, kiedy trzeba było wybierać zaproszenia w sklepie i ograniczać się tylko do kilku wzorów, na szczęście już minęły. Teraz nawet nie trzeba po nie iść do sklepu, tą sprawę można załatwić online, siedząc przed komputerem z kubkiem kawy. Mało tego, wybór wzorów w różnych stylach jest ogromny i zupełnie nie trzeba ograniczać swoich preferencji estetycznych.

Każdy może sam wybrać niektóre cechy wydruku, np. rodzaj papieru, format, krój czcionki itd. To sprawia, że choć ktoś inny zaprojektował daną grafikę, to jednak utożsamiamy się z wybranym wzorem, bo mieliśmy wpływ na jego wygląd. Dużą popularnością cieszy się także personalizacja, czyli umieszczenie imion przyszłych nowożeńców na okładce zaproszenia.

Teraz jednak personalizacja zyskała nowy wymiar, bo na arenę wkroczyły zaproszenia ze zdjęciem. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujecie nie tylko oryginalne i efektowne wydruki, ale też od samego początku tworzycie określony klimat zbliżającego się wydarzenia. Takie zaproszenia mają zwykle bardzo romantyczny charakter. Pokazują wszystkim, że łączy was coś ważnego. To już nie tylko kawałek sztywnego papieru z informacjami o zaślubinach i przyjęciu. To zaproszenie, które rozpoczyna fotograficzną dokumentację tej ważnej okazji i które wasi goście zostawią sobie na pamiątkę.

Jak wybrać zaproszenia ze zdjęciem?

Przejrzyjcie całą ofertę wzorów zaproszeń ze zdjęciem, a przynajmniej jej większą część. To pozwala na początek zyskać orientację w tym, co jest obecnie modne w zakresie wydruków okazjonalnych. Wtedy łatwiej jest skonkretyzować swoje preferencje estetyczne. Później zastanówcie się na kilkoma aspektami:

  • Najważniejszy jest styl. Pamiętajcie, że zaproszenie to pierwszy element tego ważnego wydarzenia, więc jego wygląd nie może być przypadkowy. Powinien nawiązywać do stylu, w jakim będą wasze stroje, dekoracje na sali i ewentualnie w kościele oraz wszelkie inne detale, z którymi zetkną się wasi goście.
  • Zdjęcie profesjonalne albo amatorskie. Jedni wybierają jakieś romantyczne ujęcie ze swoich prywatnych plików, inni idą na specjalną sesję fotograficzną, żeby powstało tzw. zdjęcie idealne. My doradzamy, żeby najpierw skorzystać z symulacji, która jest dostępna na ścieżce składania zamówienia i sprawdzić, jak prezentują się posiadane zdjęcia, a potem ewentualnie umawiać się do fotografa.
  • Na okładce albo w środku. Są dwa wyjścia. Albo od razu na okładce będzie wasze zdjęcie albo niespodzianka będzie czekać w środku. Można także wykorzystać ciekawy patent, gdzie na okładce są wasze osobne fotografie, a w środku jesteście już razem. Takie zaproszenia ze zdjęciem i z symbolicznym przekazem.

Spójna kolorystyka to jest to!

Zaproszenia ze zdjęciem to dopiero początek drogi pełnej estetycznych dylematów. Jednocześnie to moment kluczowy w przypadku, kiedy chcecie stworzyć temu wydarzeniu spójna oprawę. Ich wygląd powinien wtedy determinować wybór grafik na kolejne wydruki, jak winietki na stoły, zawieszki na butelki, karty z menu, plakaty z rozkładem miejsc, podziękowania itd.

Dobrze byłoby także, aby wygląd zaproszeń współgrał również z kolorystyką, w jakiej będzie udekorowana sala weselna, miejsce zaślubin, samochód itd. Można także wpisać w tą konwencję wygląd was samych, czyli styl i kolorystykę ubiorów ślubnych, a w ekstremalnych sytuacjach prosi się także zaproszonych gości o posiadanie jakiegoś detalu w wybranym kolorze.

Wszystko to prowadzi do stworzenia wyjątkowej oprawy tego ważnego wydarzenia. Zaproszenia ze zdjęciami mogą być efektownym początkiem tworzenia tej wizualnej magii. Oferta jest na tyle obszerna, że na pewno dopasujecie coś do swojej wizji. Albo zyskacie cenną inspirację jeśli nie macie jeszcze w głowach gotowych pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *